Přípravy festivalu kreativity Maker Faire Prague jsou v plném proudu a s každým dnem se hlásí nove srdcové projekty. Ještě jste nestihli svou účast promyslet a vyplnit přihlášku? Chcete přesto na festivalu předvést, na čem pracujete? V tom případě máte příležitost až do 15. srpna. Právě to je nový deadline pro přihlášky makerů neboli Výzvu pro makery! 

→ PŘIHLÁŠKA PRO MAKERY ←

Festival je otevřený pro všechny novodobé kutily, inovátory, hračičky, zlepšovatele, vynálezce, bastlíře či řemeslníky. Jako nekomerční vystavovatelé dostanete na festivalu prostor zdarma. Hlásit se můžete do 15. srpna 2021, ale čím dřív si své místo na akci zajistíte, tím lépe!

Co se stane po vyplnění Výzvy pro makery?

Tým Maker Faire Prague si vaši přihlášku pečlivě projde. Poté se vám ozveme a domluvíme se dalších podrobnostech. Pokud bude potřeba, pomůžeme vám také vymyslet nejlepší formu prezentace vašeho srdcového projektu. Pak už nebude nic bránit tomu, aby akce 11.–12. září propukla v celé parádě. Už se těšíte?

Pokud máte otázky, které se týkají výstav, workshopů a programu festivalu, ozvěte se nám na emailu info@makerfaireprague.com. A kdybyste věděli o někom dalším, kdo by na festivalu neměl chybět, neváhejte mu dát o Výzvě pro makery vědět.