Poslední listopadový víkend bude ve znamení inovací, a to hlavně těch sociálních. Od 23. do 25. listopadu se v coworkingovém centru Business Link v pražských Holešovicích koná první inovační víkend týkající se sociálních témat v rámci zemí Visegrádské čtyřky Social Innovation Weekend Prague 2018. Do 11. listopadu se můžete hlásit se svými nápady skrz webové stránky akce.

Během tří dnů a 48 hodin čisté práce bude úkolem 60 vybraných inovátorů proniknout do tří klíčových témat: předluženost, vzdělávání a přístup k informacím neslyšících a mezigenerační propast při předávání vědomostí. Všechna řešení, která během víkendu vzniknou, budou jejich autoři prezentovat před znaleckou porotou složenou z odborníků z neziskové i komerční sféry. Řešení by mělo být do budoucna realizovatelné, efektivní, dlouhodobě udržitelné a přínosné pro společnost. Po celou dobu bude všem účastníkům k dispozici řada erudovaných mentorů, kteří se dlouhodobě pohybují a orientují v sociální problematice nebo v byznysu.

A co za to? Hlavní cenou je účast na konferenci Ashoka European Changemakers Summit 2019 v Berlíně. Vyhrát můžete ale také konzultace svých řešení s partnery akce a další zajímavé ceny. Víc ke konferenci najdete tady.

Pro víc informací k soutěží navštivte jejich web nebo Facebook a jděte do toho!