Zveme vás na na přednášku „Makers Gonna Break„, která proběhne v neděli od 14:00.

 

Esrefannie bude vyprávět o své cestě makera a jak pro ni bylo důležité dělat chyby a rozbíjet věci, aby mohl stavět něco nového. Posluchači budou pošťouchnutí ze své komfortní zóny, aby se pustili do vlastních projektů a nebáli se při tom dělat chyby.

Estefannie je programátorka, inženýrka, tvůrkyně videí z Houstonu v Texasu. Ráda staví přetechnizované stoje a při tom dokumentuje proces učení, prototypování, testování, chybování a tvoření na svém YouTube kanálu „Estefannie Explains It All“.

Za podporu této návštěvy děkujeme Americké ambasádě.

 

Talk „Makers Gonna Break“ on Sunday at 2 pm.

Estefannie will talk about her journey as a maker and how making mistakes and breaking things are essential to her learning process to build new things. The audience will be inspired to get out of their comfort zone to build projects and not be afraid of making mistakes along the way.

Estefannie is a computer scientist, an engineer, and content creator from Houston TX. She likes to overly engineer things and document her process of learning, prototyping, testing, failing, and making on her YouTube channel Estefannie Explains It All.

We would like to thank U.S. Embassy for supporting this visit.