Děkujeme! Tohle jsme sami nečekali. O víkendu vás přišlo do Průmyslového paláce neuvěřitelných 10.000! Sami jsme počítali tak s polovinou. Je vidět, že kutilství, bastlení a zájem o všechny ty technologické vychytávky, hejblátka a udělátka máme zkrátka v sobě. Maker v každém z nás! 

Děkujeme všem, kteří jste dorazili, všem 180 makerům, desítkám přednášejících a diskutujících, Josefu Průšovi a všem partnerům, bez kterých by první Maker Faire Prague nemohl vzniknout. Speciální poděkování tak patří společnostem Prusa Research, BASF, Fujitsu, T-Mobile, Conrad, Hornbach, Verbatim, Big Clown, Seeed a dalším. Dál pak ČVUT a StuNoMe na FF UK a v neposlední řadě mediálním partnerům, díky kterým jste se o Maker Fairu mohli tolik dozvědět: Technet.cz, časopisům a online magazínům ABC, RC Revue, Level, Forbes, Material Times, rádiím Express FM, Rádiu 1, Českému Rozhlasu Plus a mnoha dalším. Díky!

Doufáme, že jste si náš a u většiny z vás asi i váš první Maker Faire užili. Co se vám líbilo a na čem bychom ještě mohli zapracovat, nám můžete říci třeba skrze náš dotazník se zpětnou vazbou zde: goo.gl/forms/zuchbS1vfqtYNF7z1.

Pomalu začínáme chystat další ročník Maker Faire Prague i rozšíření Maker Faire do dalších měst v ČR. Budeme proto rádi, když u toho budete i nadále s námi. Sledujte nás na našem facebooku, instagramu nebo twitteru.

Díky! Už teď se na vás zase těšíme! Bastlete dál!